Doliu la Consiliul Județean Neamț! Moarte fulgerătoare a unui consilier județean!

Doliu la Consiliul Județean Neamț! Moarte fulgerătoare a unui consilier județean!

Legislativul județean este în doliu după decesul fulgerător al consilierului Dan Gabriel Pavăl. Acesta a aflat în urmă cu scurtă vreme că suferă de o boală necruțătoare iar evoluția acesteia a fost galopantă. Noaptea trecută, Gabriel Pavăl a trecut în eternitate.

Gabriel Pavăl se afla la al treilea mandat de consilier județean. În ultimul său mandat a fost ales pe lista PSD.

Originar din Bicaz, Gabriel Pavăl era căsătorit și deținea în administrare mai multe afaceri în domeniul turismului. În toamnă ar fi împlinit 60 de ani.

Dumnezeu să îl ierte!

21 comentarii la "Doliu la Consiliul Județean Neamț! Moarte fulgerătoare a unui consilier județean!"

  1. Chirila N   18 iulie 2017 la 11:24

    Condoleante familiei !Dumnezeu sa -l ierte !

    Răspunde
  2. Constantin si Marcella Tcaciuc   18 iulie 2017 la 7:47

    Dumnezeu sà te ierte.Sincera condoliante familiei!!!

    Răspunde
  3. Fam Tcaciuc   18 iulie 2017 la 7:45

    Dumnezeu sà te ierte.Sincera condoliante familiei!!!

    Răspunde
  4. Ana   18 iulie 2017 la 0:46

    Dumnezeu sa,te odihneasca,in pace ,dragul meu fost coleg de liceu,nu pot crede ca ai plecat intr-o lume mai buna !O sa ne fie dor de tine ,suflet generos!-
    CONDOLEANTE FAMILIEI!

    Răspunde
  5. Vasile   17 iulie 2017 la 20:40

    Dumnezeu sa te ierte si sa te odihneasca in pace ! Bunul meu prieten!

    Răspunde
  6. Anonim   17 iulie 2017 la 19:46

    Condoleante familiei!!!!

    Răspunde
  7. Anonim   17 iulie 2017 la 17:53

    Dumnezeu să îl ierte !

    Răspunde
  8. Valentin Ciubotariu   17 iulie 2017 la 17:19

    Sincere condoleanțe familiei. Dumnezeu sa- l ierte.

    Răspunde
  9. Anonim   17 iulie 2017 la 17:05

    Dumnezeu sa l ierte

    Răspunde
  10. Gabriela placinta   17 iulie 2017 la 16:54

    Drum lin spre rai…prieten bun si drag! Dumnezeu sa ierte!

    Răspunde
  11. Vali Berbecaru   17 iulie 2017 la 16:44

    Dumnezeu sa -l ierte ! OM MINUNAT ! Drum bun , prieten drag !

    Răspunde
  12. Anonim   17 iulie 2017 la 16:16

    Dumnezeu sa.l odihneasca in pace!!!

    Răspunde
  13. Lupu violeta   17 iulie 2017 la 16:15

    Dumnezeu sa.l odihneasca in pace !!!

    Răspunde
  14. Anonim   17 iulie 2017 la 12:19

    Dumnezeu să-l ierte și să-l odihnească. Condoleanțe familiei.

    Răspunde
  15. Ana Boghean   17 iulie 2017 la 10:49

    Condoleanțe familiei! 😢Dumnezeu să -l odihnească în pace!

    Răspunde
  16. Anonim   17 iulie 2017 la 10:36

    Dumnezeu sa- l odihneasca!Sincere condoleante familiei!

    Răspunde
  17. cititor40   17 iulie 2017 la 10:20

    Dumnezeu Sa-l ierte,odihneascase-n pace.Condoleante .

    Răspunde
  18. Pastrav Mariea   17 iulie 2017 la 10:20

    Dumnezeu sa-l odihnească în pace. Sincere condoleanțe familiei și prietenilor

    Răspunde
  19. Victoria Paduraru Chiriac   17 iulie 2017 la 10:11

    Condoleante familiei. Un om deosebit !

    Răspunde
  20. martin adrian vicentiu   17 iulie 2017 la 10:02

    LOVITURA TRASNET PENTRU CEI CE L_AU CUNOSCUT ! SA SE OSIHNEASCA_N PACE ! CONDOLEANTE FAMILIEI ! PRIETENII NU_L VOR UITA NICI ODATA !

    Răspunde
  21. Anonim   17 iulie 2017 la 9:29

    Condoleante familiei. Un om deosebit !

    Răspunde